
Zgadnijcie co to za gwiazda :)
Wygrała monika
U mnie reklay będą kosztować tak
Reklama blogu 10 prezętów na moje konto na stardoll
Reklama klubu 8 prezętów na moje konto
Reklama na profil i głosowanie na cg 15 prezętów na moje konto
Tyle u mnie kosztuja reklamy. :) ;]

Ten fotel jest z okazi ze ni długo na stardoll będzie 70 000 000 milionów użytkowników dlatego ten fotel jest zadarmo
Instrukcja jak go mozna zrobić:
1.Wchodzisz normalnie na stardoll.
2.logujesz sie.
3.dajesz gorące nowosci
4.na różowym drugim pasku u góry pisze konkusy i wydarzenia i klikasz na to
5.patrzysz tam gdzie pisze aktywne konkursy i klikasz Wymażony prezęt.
6.Czekasz aż sceneria ci sie załaduje mozesz ja zrobić byle jak i zapisać
7. i już fotel czeka w prezencie od admina w twoim apartamencie
Na Stardoll pojawiło się już sześć nowych kumpli, których pokazywałem wam wczoraj. Cena jak zwykle 70 SD. Tylko jedna z nowych postaci jest dla SS. I jak kupicie go :)
5. Róża czeka w naszym apartamencie.
Sorry nie dało rady mi dać zdjecia