poniedziałek, 26 lipca 2010

Opserwatoży

Suchajcie róbcie się opserwatorami co wam sie satanie chce mieć dobrego znanego bloga jak inne medoll pomurzcie mi choć 3 lub 4 osoby albo więcej  co to za wysiłek sie zrobić opserwatorem żadn ja  będe robić konkursy do wygrania będą nagody nawet stardolarty no ale teraz nie robie bo nikt nie patrzy na mojego bloga a ja chce mieć pokularnego tego bloga zaproszcie tu dużo osóba  dostaniecie 3 prezenty ss

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz