Opserwatoży
Suchajcie róbcie się opserwatorami co wam sie satanie chce mieć dobrego znanego bloga jak inne medoll pomurzcie mi choć 3 lub 4 osoby albo więcej co to za wysiłek sie zrobić opserwatorem żadn ja będe robić konkursy do wygrania będą nagody nawet stardolarty no ale teraz nie robie bo nikt nie patrzy na mojego bloga a ja chce mieć pokularnego tego bloga zaproszcie tu dużo osóba dostaniecie 3 prezenty ss
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz