czwartek, 29 lipca 2010

Reklamy

U mnie reklay będą kosztować tak

Reklama blogu 10 prezętów na moje konto na stardoll

Reklama klubu 8 prezętów na  moje konto

Reklama na profil i głosowanie na cg 15 prezętów na moje konto 

Tyle u mnie kosztuja reklamy. :) ;]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz